DESTEK

Axon

Versiyon Güncellemeleri

2.0.1


1. Ürün bilgilerine 'Stok Envanterinde Gösterme' bayrağı eklendi.  Stok hesaplaması yapılması istenmeyen ürünler için bu bayrak kullanılabilir. Stok Envanter Raporunda da işaretlenmiş olan ürünler gösterilmiyor.
2. Liste ve detay ekranlarında kayıtlar arasında hızlı dolaşabilmek için 'Önceki Kayıt' ve 'Sonraki Kayıt' aksiyonları eklendi. Bu şekilde detay ekranlarını kapatmadan kayıtlar arasında gezebilirsiniz.
3. E-Dönüşüm entegratör firmaları arasına Foriba'dan sonra Smart ve Logo da eklendi.
4. Sadakat kart uygulaması kullanan müşterilerimiz için, eğer satış ödemesi sırasında para puan kullanılmış ise, 'Kullanılan Para Puan' bilgi fişinin ödeme kısmında yazdırılması sağlandı.

VERSION 1.9.3


1. Excel'den ürün aktarımı yapılabilme sırasında, ürün kod'u ve yayınevi bilgisi de güncelleyebilme eklendi.
2. Foriba E-Fatura, E-Arşiv Entegrasyonu tamamlandı.
3. Ürün Bilgilerine RafKodu tanımlayabilme eklendi.
4. Ürün'e özel indirim yapabilme özelliği eklendi. Bu alanda tanımlanan indirim, daha önce yapılmış olan tüm indirimleri etkisiz duruma getiriyor.

VERSION 1.9.2


1. Müşteri ve Ürün Bilgilerine kopyalama özelliği eklendi.
2. Excel'den ürün aktarımı yapabilme özelliği eklendi.
3. Satış belgelerinin kâr marjı ve tutarı izlenebilir duruma geldi. Belge girişi sırasında, ürünün son alış faturasındaki alım fiyatı dikkate alınarak hesaplanıyor.
4. Kullanıcı tanımlarına birim fiyatı değiştirebilmesi için bir bayrak eklendi. Bu bayrak işaretli olursa, hızlı ekranında birim fiyat kullanıcı tarafından değiştirilebiliyor.

VERSION 1.9.1


1. Ürün alış fiyatlarının son alım faturasından gelmesi sağladı. Ürün kartındaki Etkin kâr marjı yine bu fiyat üzerinden hesaplanıyor.
2. Fiyat İndirim Oranları tanımlama ekranındaki indirimli ürünlerin, indirim sonrası fiyatı görünür duruma getirildi.

Destek Hattı - 0 850 399 68 68